Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů

plakat-2011-01.jpg

2.C třída

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Hřiště
16. KOLO 9.4. 09:00 Red Devils ProBrno SRBSKÁ
9.4. 09:50 Debakl R.U.Medvídci SRBSKÁ
9.4. 10:40 Wodowa B Frutti di Mare SRBSKÁ
9.4. 11:30 FFT B Tropicana SRBSKÁ
9.4. 12:20 Carpe Diem Gerpard SRBSKÁ
9.4. 13:10 Madrid San Marino B SRBSKÁ
9.4. 14:00 Starobrno Bystrc SRBSKÁ
9.4. 14:50 Atraps C R.I.P. B SRBSKÁ
17. a 18. KOLO 23.4. 09:00 Wodowa B Debakl JUNDROV
23.4. 09:50 Frutti di Mare Debakl JUNDROV
23.4. 10:40 Wodowa B R.U.Medvídci JUNDROV
23.4. 11:30 Frutti di Mare R.U.Medvídci JUNDROV
23.4. 12:20 Red Devils Atraps C JUNDROV
23.4. 13:10 Red Devils R.I.P. B JUNDROV
23.4. 14:00 ProBrno Atraps C JUNDROV
23.4. 14:50 ProBrno R.I.P. B JUNDROV
17. a 18. KOLO 23.4. 09:00 Carpe Diem Tropicana SRBSKÁ
23.4. 09:50 Gerpard Tropicana SRBSKÁ
23.4. 10:40 Carpe Diem FFT B SRBSKÁ
23.4. 11:30 Gerpard FFT B SRBSKÁ
23.4. 12:20 San Marino B Bystrc SRBSKÁ
23.4. 13:10 San Marino B Starobrno SRBSKÁ
23.4. 14:00 Madrid Bystrc SRBSKÁ
23.4. 14:50 Madrid Starobrno SRBSKÁ
19. a 20. KOLO 30.4. 09:00 Frutti di Mare ProBrno JUNDROV
30.4. 09:50 Wodowa B ProBrno JUNDROV
30.4. 10:40 Frutti di Mare Red Devils JUNDROV
30.4. 11:30 Wodowa B Red Devils JUNDROV
30.4. 12:20 R.U.Medvídci Atraps C JUNDROV
30.4. 13:10 R.U.Medvídci R.I.P. B JUNDROV
30.4. 14:00 Debakl Atraps C JUNDROV
30.4. 14:50 Debakl R.I.P. B JUNDROV
19. a 20. KOLO 30.4. 09:00 Madrid FFT B SRBSKÁ
30.4. 09:50 San Marino B FFT B SRBSKÁ
30.4. 10:40 Madrid Tropicana SRBSKÁ
30.4. 11:30 San Marino B Tropicana SRBSKÁ
30.4. 12:20 Gerpard Bystrc SRBSKÁ
30.4. 13:10 Gerpard Starobrno SRBSKÁ
30.4. 14:00 Carpe Diem Bystrc SRBSKÁ
30.4. 14:50 Carpe Diem Starobrno SRBSKÁ
21. a 22. KOLO 7.5. 09:00 Debakl Red Devils JUNDROV
7.5. 09:50 R.U.Medvídci Red Devils JUNDROV
7.5. 10:40 Debakl ProBrno JUNDROV
7.5. 11:30 R.U.Medvídci ProBrno JUNDROV
7.5. 12:20 Wodowa B Atraps C JUNDROV
7.5. 13:10 Wodowa B R.I.P. B JUNDROV
7.5. 14:00 Frutti di Mare Atraps C JUNDROV
7.5. 14:50 Frutti di Mare R.I.P. B JUNDROV
21. a 22. KOLO 7.5. 09:00 San Marino B Carpe Diem SRBSKÁ
7.5. 09:50 Madrid Carpe Diem SRBSKÁ
7.5. 10:40 San Marino B Gerpard SRBSKÁ
7.5. 11:30 Madrid Gerpard SRBSKÁ
7.5. 12:20 Tropicana Bystrc SRBSKÁ
7.5. 13:10 FFT B Bystrc SRBSKÁ
7.5. 14:00 Tropicana Starobrno SRBSKÁ
7.5. 14:50 FFT B Starobrno SRBSKÁ
23. a 24. KOLO 21.5. 09:00 Gerpard R.U.Medvídci JUNDROV
21.5. 09:50 Carpe Diem R.U.Medvídci JUNDROV
21.5. 10:40 Gerpard Debakl JUNDROV
21.5. 11:30 Carpe Diem Debakl JUNDROV
21.5. 12:20 FFT B Atraps C JUNDROV
21.5. 13:10 FFT B R.I.P. B JUNDROV
21.5. 14:00 Tropicana Atraps C JUNDROV
21.5. 14:50 Tropicana R.I.P. B JUNDROV
23. a 24. KOLO 21.5. 09:00 Madrid Frutti di Mare SRBSKÁ
21.5. 09:50 San Marino B Frutti di Mare SRBSKÁ
21.5. 10:40 Madrid Wodowa B SRBSKÁ
21.5. 11:30 San Marino B Wodowa B SRBSKÁ
21.5. 12:20 ProBrno Bystrc SRBSKÁ
21.5. 13:10 ProBrno Starobrno SRBSKÁ
21.5. 14:00 Red Devils Bystrc SRBSKÁ
21.5. 14:50 Red Devils Starobrno SRBSKÁ
25. a 26. KOLO 28.5. 09:00 San Marino B Red Devils JUNDROV
28.5. 09:50 Madrid Red Devils JUNDROV
28.5. 10:40 San Marino B ProBrno JUNDROV
28.5. 11:30 Madrid ProBrno JUNDROV
28.5. 12:20 Carpe Diem Atraps C JUNDROV
28.5. 13:10 Carpe Diem R.I.P. B JUNDROV
28.5. 14:00 Gerpard Atraps C JUNDROV
28.5. 14:50 Gerpard R.I.P. B JUNDROV
25. a 26. KOLO 28.5. 09:00 Tropicana Debakl SRBSKÁ
28.5. 09:50 FFT B Debakl SRBSKÁ
28.5. 10:40 Tropicana R.U.Medvídci SRBSKÁ
28.5. 11:30 FFT B R.U.Medvídci SRBSKÁ
28.5. 12:20 Wodowa B Bystrc SRBSKÁ
28.5. 13:10 Wodowa B Starobrno SRBSKÁ
28.5. 14:00 Frutti di Mare Bystrc SRBSKÁ
28.5. 14:50 Frutti di Mare Starobrno SRBSKÁ
27. a 28. KOLO 11.6. 09:00 FFT B ProBrno JUNDROV
11.6. 09:50 Tropicana ProBrno JUNDROV
11.6. 10:40 FFT B Red Devils JUNDROV
11.6. 11:30 Tropicana Red Devils JUNDROV
11.6. 12:20 Madrid Atraps C JUNDROV
11.6. 13:10 Madrid R.I.P. B JUNDROV
11.6. 14:00 San Marino B Atraps C JUNDROV
11.6. 14:50 San Marino B R.I.P. B JUNDROV
27. a 28. KOLO 11.6. 09:00 Gerpard Wodowa B SRBSKÁ
11.6. 09:50 Carpe Diem Wodowa B SRBSKÁ
11.6. 10:40 Gerpard Frutti di Mare SRBSKÁ
11.6. 11:30 Carpe Diem Frutti di Mare SRBSKÁ
11.6. 12:20 R.U.Medvídci Bystrc SRBSKÁ
11.6. 13:10 R.U.Medvídci Starobrno SRBSKÁ
11.6. 14:00 Debakl Bystrc SRBSKÁ
11.6. 14:50 Debakl Starobrno SRBSKÁ
29. a 30. KOLO 18.6. 09:00 San Marino B Debakl JUNDROV
18.6. 09:50 Madrid Debakl JUNDROV
18.6. 10:40 San Marino B R.U.Medvídci JUNDROV
18.6. 11:30 Madrid R.U.Medvídci JUNDROV
18.6. 12:20 Carpe Diem Red Devils JUNDROV
18.6. 13:10 Gerpard Red Devils JUNDROV
18.6. 14:00 Carpe Diem ProBrno JUNDROV
18.6. 14:50 Gerpard ProBrno JUNDROV
29. a 30. KOLO 18.6. 09:00 Frutti di Mare Tropicana SRBSKÁ
18.6. 09:50 Wodowa B Tropicana SRBSKÁ
18.6. 10:40 Frutti di Mare FFT B SRBSKÁ
18.6. 11:30 Wodowa B FFT B SRBSKÁ
18.6. 12:20 Bystrc Atraps C SRBSKÁ
18.6. 13:10 Bystrc R.I.P. B SRBSKÁ
18.6. 14:00 Starobrno Atraps C SRBSKÁ
18.6. 14:50 Starobrno R.I.P. B SRBSKÁ

Vložil: fandafandafanda (4.2.2017)tuzka1002.jpg

Kam dál: Klub | Rozpis zápasů | Přehled sezón | Red Devils Cup | Turnaje | Fotoalbum | Videoalbum | Fanzóna