Jdi na obsah Jdi na menu

Devils si drží vyrovnanou bilanci

5. a 6. kolo 2.D třídy Brněnské asociace futsalu, neděle 18. září 2016, hřiště ve sportovním areálu U Hrocha v Jundrově

Znak Red Devils BrnoPo šesti odehraných kolech druhé C brněnské futsalové třídy si chlapci z Red Devils drží vzácně vyrovnanou bilanci tří vítězství a tří porážek s mírně aktivním skóre. Tradici načatou prvním zářijovým víkendem neporušili ani během třetího dvoukola. Nejprve se podařilo otočit výsledek proti R.U.Medvídkům, když se poprvé mezi rudobílé střelce zapsali Filip Svoboda a Jindra Starý. Naopak, poločasové vedení proti Debaklu se udržet nezdařilo a Devils odešli velmi těsně poraženi. Vyrovnaná bilance znamená pozici uprostřed šestnáctičlenné tabulky, Red Devils akuálně drží devátou příčku.

Red Devils - R.U.Medvídci 3:1 (0:1)

Střelci branek Red Devils: David Fremml (asistence Michal Fremml), Filip Svoboda (asistence Aleš Žilka), Jindřich Starý (asistence Jiří Jelínek)

Sestava Red Devils: Jiří Jelínek - Aleš Žilka, Michal Fremml, Jindřich Starý, Jiří Prokeš - David Fremml, Milan Ducháček, Jiří Smolík, Tomáš Kříž, Filip Svoboda

Rozhodčí: Vaňkovský, Bula; vývoj utkání: 0:1, 3:1

V prvním poločase nás soupeř trochu zaskočil, aktivně napadal a po chybě jednoho z mladíků se dostal i do vedení, když Jeldovi propadl míč mezi nohama. Po obrátce stran se už projevila větší zkušenost a hráčská kvalita družiny kolem samozvaného kapitána Fremmla. Nejprve vyrovnával osobně Fremml starší, pak se individuálně na pravé straně hřiště prosadil Filip Svoboda a vítězství pečetil lehkou tečí Jeldova výhozu Jindra Starý. Byl to boj, ale nakonec zasloužené tři body pro Devils! Na vítězství týmu se podílel i Jirka Prokeš, který pro zvýšení své futsalové ceny nastoupil na posledních šestnáct vteřin a připsal si tak vítězný start.

Red Devils - Debakl 1:2 (1:0)

Střelci branek Red Devils: Milan Ducháček (asistence David Fremml)

Sestava Red Devils: Jiří Jelínek - Aleš Žilka, Michal Fremml, Jindřich Starý - David Fremml, Milan Ducháček, Jiří Smolík, Tomáš Kříž, Filip Svoboda

Rozhodčí: Vaňkovský, Bula; vývoj utkání: 1:0, 1:2

První půle se odehrávala pod taktovkou bíločervených. Michal Fremmlů dvakrát nastřelil tyčku, pár dalších šancí bylo zmařeno, nakonec Milan sebral soupeři na půlce míč, vyměnil si ho s Davidem, který mu poprvé (a zřejmě také naposledy) v aktuální sezóně vrátil míč a Milan zakončoval do prázdné, 1:0. Po poločase bylo všechno jinak, kluci z Debaklu začali běhat jako šílení, napadat a zvýšený pohyb jim přinesl ovoce v podobě vyrovnávací branky, o které si vůbec, ale vůbec nic nepamatuji. Na rozdíl od druhé branky Debaklu, která mi nic neříká. Nicméně dva góly v síti Jeldy velely v závěrečných minutách k power-play, která nic nepřinesla. Devils si tak drží padesátiprocentní úspěšnost získaných bodů.

Všechna utkání 5. a 6. kola: Atraps C-Wodowa B 4:3 (2:2), Černý, Hanák, Oščádal, Šimák-Pospíšil 2, Cífka, R.I.P. B-Wodowa B 1:3 (1:2), Toman-Kříž Mi. 2, Pospíšil, Atraps C-Frutti di Mare 9:1 (4:1), Janoušek 5, Dozbaba, Oščádal, Szabó, Šimák-Dračka, R.I.P. B-Frutti di Mare 4:0 (1:0), Stančík 3, Toman, ProBrno-R.U.Medvídci 3:0 (2:0), Klika, Koch, Mikulinec, Red Devils-R.U.Medvídci 3:1 (0:1), Fremml D., Starý, Svoboda-Fišer, ProBrno-Debakl 3:2 (3:2), Bastl, Dvořák, Vévoda-Jelínek, Másilko, Red Devils-Debakl 1:2 (1:0), Ducháček-Másilko, Meitner, Gepard-San Marino 0:9 (0:2), Večeřa 3, Mašek 3, Smejkal 2, Špicl, ŽK: Kopecký(G), Gepard-Madrid 0:0 (0:0), Carpe Diem-San Marino 2:7 (1:5), Lipták, Liščák-Smejkal 2, Špicl 2, Večeřa 2, Mašek, ČK: Divácký M.(SM), ŽK: Lipták(CD), Carpe Diem-Madrid 5:3 (1:1), Lipták 3, Grunhut, Vobořil-Nahodil, Popek, Ryšavý, ČK: Marcin(CD), ŽK: Lipták(CD), Nahodil(M), Bystrc-FFT B 2:4 (1:2), Machek L., Obadal-Klusák 2, Borýsek, Sedlák, ŽK: Obadal(B), Bystrc-Tropicana 1:2 (1:0), Machek L.-Keprt, Šteffl, Starobrno-FFT B 1:4 (0:2), Navrátil-Vašina 2, Brtník, Malý J., Starobrno-Tropicana 0:5 (0:2), Čtvrtečka 2, Šteffl 2, Šulák, ŽK: Šulák(T)

Tabulku soutěže po 6. kole naleznete zde.