Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis 2.C třídy Brno-město (podzim 2016/17)

2.C třída

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Hřiště
1. a 2.KOLO 4.9. 09:00 Atraps C ProBrno JUNDROV
4.9. 09:50 R.I.P. B ProBrno JUNDROV
4.9. 10:40 Atraps C Red Devils JUNDROV
4.9. 11:30 R.I.P. B Red Devils JUNDROV
4.9. 12:20 R.U.Medvídci Frutti di Mare JUNDROV
4.9. 13:10 Debakl Frutti di Mare JUNDROV
4.9. 14:00 R.U.Medvídci Wodowa B JUNDROV
4.9. 14:50 Debakl Wodowa B JUNDROV
1. a 2.KOLO 4.9. 09:00 FFT B Gepard SRBSKÁ
4.9. 09:50 Tropicana Gepard SRBSKÁ
4.9. 10:40 FFT B Carpe Diem SRBSKÁ
4.9. 11:30 Tropicana Carpe Diem SRBSKÁ
4.9. 12:20 Bystrc San Marino SRBSKÁ
4.9. 13:10 Starobrno San Marino SRBSKÁ
4.9. 14:00 Bystrc Madrid SRBSKÁ
4.9. 14:50 Starobrno Madrid SRBSKÁ
3. a 4.KOLO 11.9. 09:00 Atraps C Debakl JUNDROV
11.9. 09:50 R.I.P. B Debakl JUNDROV
11.9. 10:40 Atraps C R.U.Medvídci JUNDROV
11.9. 11:30 R.I.P. B R.U.Medvídci JUNDROV
11.9. 12:20 Red Devils Wodowa B JUNDROV
11.9. 13:10 ProBrno Wodowa B JUNDROV
11.9. 14:00 Red Devils Frutti di Mare JUNDROV
11.9. 14:50 ProBrno Frutti di Mare JUNDROV
3. a 4.KOLO 11.9. 09:00 Tropicana San Marino SRBSKÁ
11.9. 09:50 Tropicana Madrid SRBSKÁ
11.9. 10:40 FFT B San Marino SRBSKÁ
11.9. 11:30 FFT B Madrid SRBSKÁ
11.9. 12:20 Bystrc Carpe Diem SRBSKÁ
11.9. 13:10 Starobrno Carpe Diem SRBSKÁ
11.9. 14:00 Bystrc Gepard SRBSKÁ
11.9. 14:50 Starobrno Gepard SRBSKÁ
5. a 6.KOLO 18.9. 09:00 Atraps C Wodowa B JUNDROV
18.9. 09:50 R.I.P. B Wodowa B JUNDROV
18.9. 10:40 Atraps C Frutti di Mare JUNDROV
18.9. 11:30 R.I.P. B Frutti di Mare JUNDROV
18.9. 12:20 ProBrno R.U.Medvídci JUNDROV
18.9. 13:10 Red Devils R.U.Medvídci JUNDROV
18.9. 14:00 ProBrno Debakl JUNDROV
18.9. 14:50 Red Devils Debakl JUNDROV
5. a 6.KOLO 18.9. 09:00 Gepard San Marino SRBSKÁ
18.9. 09:50 Gepard Madrid SRBSKÁ
18.9. 10:40 Carpe Diem San Marino SRBSKÁ
18.9. 11:30 Carpe Diem Madrid SRBSKÁ
18.9. 12:20 Bystrc FFT B SRBSKÁ
18.9. 13:10 Starobrno FFT B SRBSKÁ
18.9. 14:00 Bystrc Tropicana SRBSKÁ
18.9. 14:50 Starobrno Tropicana SRBSKÁ
7. a 8.KOLO 2.10. 09:00 Atraps C Tropicana JUNDROV
2.10. 09:50 R.I.P. B Tropicana JUNDROV
2.10. 10:40 Atraps C FFT B JUNDROV
2.10. 11:30 R.I.P. B FFT B JUNDROV
2.10. 12:20 Debakl Carpe Diem JUNDROV
2.10. 13:10 R.U.Medvídci Carpe Diem JUNDROV
2.10. 14:00 Debakl Gepard JUNDROV
2.10. 14:50 R.U.Medvídci Gepard JUNDROV
7. a 8.KOLO 2.10. 09:00 Wodowa B San Marino SRBSKÁ
2.10. 09:50 Wodowa B Madrid SRBSKÁ
2.10. 10:40 Frutti di Mare San Marino SRBSKÁ
2.10. 11:30 Frutti di Mare Madrid SRBSKÁ
2.10. 12:20 Bystrc ProBrno SRBSKÁ
2.10. 13:10 Starobrno ProBrno SRBSKÁ
2.10. 14:00 Bystrc Red Devils SRBSKÁ
2.10. 14:50 Starobrno Red Devils SRBSKÁ
9. a 10.KOLO 9.10. 09:00 Atraps C Gepard JUNDROV
9.10. 09:50 R.I.P. B Gepard JUNDROV
9.10. 10:40 Atraps C Carpe Diem JUNDROV
9.10. 11:30 R.I.P. B Carpe Diem JUNDROV
9.10. 12:20 ProBrno San Marino JUNDROV
9.10. 13:10 Red Devils San Marino JUNDROV
9.10. 14:00 ProBrno Madrid JUNDROV
9.10. 14:50 Red Devils Madrid JUNDROV
9. a 10.KOLO 9.10. 09:00 R.U.Medvídci Tropicana SRBSKÁ
9.10. 09:50 Debakl Tropicana SRBSKÁ
9.10. 10:40 R.U.Medvídci FFT B SRBSKÁ
9.10. 11:30 Debakl FFT B SRBSKÁ
9.10. 12:20 Bystrc Frutti di Mare SRBSKÁ
9.10. 13:10 Starobrno Frutti di Mare SRBSKÁ
9.10. 14:00 Bystrc Wodowa B SRBSKÁ
9.10. 14:50 Starobrno Wodowa B SRBSKÁ
11. a 12.KOLO 23.10. 09:00 Atraps C San Marino JUNDROV
23.10. 09:50 R.I.P. B San Marino JUNDROV
23.10. 10:40 Atraps C Madrid JUNDROV
23.10. 11:30 R.I.P. B Madrid JUNDROV
23.10. 12:20 Wodowa B Carpe Diem JUNDROV
23.10. 13:10 Frutti di Mare Carpe Diem JUNDROV
23.10. 14:00 Wodowa B Gepard JUNDROV
23.10. 14:50 Frutti di Mare Gepard JUNDROV
11. a 12.KOLO 23.10. 09:00 Red Devils FFT B SRBSKÁ
23.10. 09:50 ProBrno FFT B SRBSKÁ
23.10. 10:40 Red Devils Tropicana SRBSKÁ
23.10. 11:30 ProBrno Tropicana SRBSKÁ
23.10. 12:20 Bystrc Debakl SRBSKÁ
23.10. 13:10 Starobrno R.U.Medvídci SRBSKÁ
23.10. 14:00 Bystrc R.U.Medvídci SRBSKÁ
23.10. 14:50 Starobrno Debakl SRBSKÁ
13. a 14.KOLO 30.10. 09:00 Atraps C Starobrno JUNDROV
30.10. 09:50 R.I.P. B Starobrno JUNDROV
30.10. 10:40 Atraps C Bystrc JUNDROV
30.10. 11:30 R.I.P. B Bystrc JUNDROV
30.10. 12:20 ProBrno Gepard JUNDROV
30.10. 13:10 Red Devils Gepard JUNDROV
30.10. 14:00 ProBrno Carpe Diem JUNDROV
30.10. 14:50 Red Devils Carpe Diem JUNDROV
13. a 14.KOLO 30.10. 09:00 Tropicana Wodowa B SRBSKÁ
30.10. 09:50 FFT B Wodowa B SRBSKÁ
30.10. 10:40 Tropicana Frutti di Mare SRBSKÁ
30.10. 11:30 FFT B Frutti di Mare SRBSKÁ
30.10. 12:20 R.U.Medvídci San Marino SRBSKÁ
30.10. 13:10 R.U.Medvídci Madrid SRBSKÁ
30.10. 14:00 Debakl San Marino SRBSKÁ
30.10. 14:50 Debakl Madrid SRBSKÁ
15.KOLO 6.11. 09:00 San Marino Madrid JUNDROV
6.11. 09:50 R.I.P. B Atraps C JUNDROV
6.11. 10:40 ProBrno Red Devils JUNDROV
6.11. 11:30 R.U.Medvídci Debakl JUNDROV
6.11. 12:20 Frutti di Mare Wodowa B JUNDROV
6.11. 13:10 Tropicana FFT B JUNDROV
6.11. 14:00 Gepard Carpe Diem JUNDROV
6.11. 14:50 Bystrc Starobrno JUNDROV